זמני אספקה

אספקה ודרכי משלוח

1. מועדי משלוח המוצרים הם עד 9 ימי עסקים ממועד אישור העסקה, אלא אם צוין אחרת בפרטי המכירה של המוצר. ימי שישי, שבת וערבי חג לא ייחשבו כימי עסקים.

2. משלוח המוצרים ייעשה באמצעות חברת שליחויות מטעם נייר וקרטון הדרום (1996) בע"מ או בדרך אחרת, לפי שיקול דעת החברה.

3. דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לגבולות ישראל ו/או משלוח למקומות ישוב שאינם ברשימת החלוקה היומית של חברות השילוח המובילות. הובלה חריגה משמעותה הובלה לקומות גבוהות ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כוח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים. בהיעדר מעלית, משלוחים שמשקלם מעל 25 ק"ג יסופקו ללקוח רק עד למקום הכניסה לבניין. השליח לא יעלה את המוצרים עד לדירה/משרד הלקוח, ובאחריות הלקוח לאסוף את המוצרים מפתח הבניין.

4. במידה ולא תהא באפשרות חברת המשלוחים לבצע את השליחות, בשל תנאי מזג אוויר או בשל מצב ביטחוני העלול לסכן את חיי השליחים, תהיה החברה רשאית לספק את המוצר במועד אספקה אחר שייקבע על ידה ובמקום אחר תוך תאום מראש עם הלקוח.

5. באזורים מסוימים בארץ תיתכן תוספת תשלום בגין דמי משלוח.

6. יתכנו שינויים במחירי המשלוח עבור מוצרים אשר בשל גודלם החריג, משקלם או אופיים, דורשים מהחברה הערכות לוגיסטית שונה.

7. החברה רשאית לאפשר איסוף עצמי של המוצרים ממשרדי החברה, ללא תוספת תשלום, וזאת בתיאום מראש בלבד, בין הימים א'-ה', בין השעות 10:00-15:30.

8. ככל שלקוח הזין פרט שגוי, כדוגמת: נייד שאינו תקין, כתובת שאינה נכונה וכיו"ב, זמן המשלוח יעמוד בהתחייבות ל-9-1 ימי עסקים מרגע עדכון הפרטים לתקינים בלבד.

9. במידה ושליח מחברת שליחויות מטעם נייר וקרטון הדרום (1996) בע"מ אינו מצליח לספק את החבילה מכיוון שהנייד שהוזן אינו תקין או הכתובת אינה תקינה, החברה תיצור קשר עם הלקוח במייל ובשיחה טלפונית לפי הפרטים שהוזנו ע"י הלקוח במערכת. במידה ואין מענה מטעם הלקוח תוך 48 שעות והחבילה חזרה, הלקוח יחויב בעלויות שילוח נוספות. 

10. שימו לב, מחיר המשלוח עשוי להשתנות בהתאם לגודל ולמשקל של החבילה, או לפי כמות החבילות המוזמנות. במקרה של שינוי בעלות המשלוח, נציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר על מנת לעדכן אתכם בהקדם. אנו מתחייבים לשקיפות מלאה ולתמיכה בכל שלב. תודה על הבנתכם ותמיכתכם.

 
צור קשר
חייגו עכשיו
08-6991206

צרו איתנו קשר