אודות

איכות  אמינות  זמינות  שירות

נייר וקרטון הדרום מתמחה בייצור, בשיווק ובאספקת מגוון רחב של מוצרי נייר וקרטון לבתי עסק, למשרדי ממשלה ולמוסדות החל מתחום ההסעדה, האירוח, הרפואה, המזון וכלה בתחומי החקלאות והציוד הטכני.

החברה הוקמה בשנת 1996, ומאז היא מעניקה את שירותיה לחוג הולך וגדל של לקוחות.

כל מוצרי החברה ניתנים להתאמה אישית לדרישות הלקוח באמצעות הדפסת הלוגו, בחירת הצבעים. חברתנו שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה מוצרים איכותיים ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.איכות מוצרי הנייר והקרטון באה לידי ביטוי בחומר הגלם: עובי וצבע הנייר, איכות ההדפסה וצורת האריזה. כמו כן, החברה שמה דגש לשמירה על איכות הסביבה ומקפידה להשתמש בחומר גלם ממוחזר ככל הניתן.

נוסף על כך, החברה תורמת לקהילה באמצעות העסקת אנשים עם צרכים מיוחדים. כל מוצריה של חברת נייר וקרטון הדרום מיוצרים בישראל.

חברתנו פועלת בשוק תחרותי, הכולל יבואני מוצרי נייר וקרטון, חברות ומפעלים גדולים. עובדה זו רק מעודדת אותנו לשאוף לייצור מקומי - בישראל, ולשיפור מתמיד של השירות והמוצרים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו.

אנו מזמינים גם אתכם להתרשם ממבחר המוצרים המוצגים באתר ולהצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים.

אמנת שירות

מתוך מחויבות אמתית לספק את השירות הטוב ביותר בשוק נייר וקרטון וחתירה למצוינות בשירות ללקוחות אנו מתחייבים:

לתת מענה לפניות לקוח במהירות, ביעילות , בכבוד ובסובלנות. לזהות ולהבין את צרכיו ורצונותיו של כל לקוח ולהציע מענה בהתאם לצרכיו. לתעד כל פניה של לקוחותינו על מנת להבטיח טיפול, בקרה ומעקב עד לסגירת מעגל.

למסור ללקוחותינו מידע אמין, מקצועי ביושרה ובשקיפות מלאה. למענה עם תשובות ללקוח עד שעה מרגע פנייתו. לתאם מועד אספקה עם הלקוח תוך 24 שעות ממועד אישור ההזמנה ולספק במועד שהובטח.

לטפל בכל כשל שירות, באמצעים ותשומת הלב הנדרשים תוך 4 שעות ממועד קבלת הפניה. לייצר באיכות הגבוהה ביותר בהתאם לדרישות התקנים.

 

 

צור קשר
חייגו עכשיו
08-6991206

צרו איתנו קשר